You are here

Foreninger i netværket

Her kan du få et overblik over foreningerne i netværket, ligesom du kan finde deres kontaktpersoner og -oplysninger.

Siden er under løbende opdatering. 

Er din forening med i netværket - og skulle den have sneget sig uden om oversigten her? Så er du velkommen til at kontakte Vallensbæk Kommunes fritidskonsulent, der vil sørge for, at listen bliver opdateret. (Kontaktoplysninger nederst på denne side.) 

 

Forening

Kontaktperson

E-mail

 

Natteravnene

Hanna Thomsen

hanna.g.thomsen@gmail.com

 

&

Jørgen Bonde

jorn.l.bonde@gmail.com

 

Lokalhistorisk forening

Ingolf Mathiesen

ingolf1942@outlook.dk

 

Ejerforeningen Nordmarkshave

Marianne Lund

mariannelund@email.dk

 

Menighedsplejen

inger andersen

inger.bent@hotmail.com

 

LOF Vestegnen

Dan Kornbek Christiansen

dankornbekchristiansen@gmail.com

 

Løb i Vallensbæk

Lotte Rørvig

kontakt@lobivallensbaek.dk

 

Cyklistforbundet

Mogens Sørensen

mogsor@post9.tele.dk

 

Dansk Vandrelaug

Ole Bertelsen

obertelsen@teliamail.dk

 

Folkeiniversitetet

Poul Pabian

poul-p@youmail.dk

 

Vallensbæk Fodbold IF

Claus Larsen

Clauslarsen1@me.com

 

 

Vallensb. Amatørteater/  Ældresagen

    Inge Mauritzen

   inge-mauritzen@privat.dk

 

Løb i Valensbæk

Karin N. Corfitzen

knc@hotmail.dk

 

Vallensbæk Rulleskøjteklub

Leni Schärfe

leni@jaegerhusene.dk

 

Grundejerforeningen Aavang

Svend Ferdinandsen

dsl209065@vip.cybercity.dk

 

 Menighedsplejen

Lise Olsen

lise.olsen@youmail.dk

 

Danmarks Naturfedsnigsforening

Dan Sandager

dansandager@gmail.com

 

Fødevarefællesskabet Vallensbæk

Mona Alexandersen

ffvallensbaek@gmail.com

 

Salsal forening

Mohammad Nabi Hussaini

jawed_58@yahoo.dk

 

Ældresagen

Ole Løndal

londal@webspeed.dk

 

Vallenbsæk Amatørteater

Anette Stryhn

anette.strini.carl@gmail.com

 

Vallensbæk Ju-Jitsu Klub

Thomas Brøndum

seionaga@live.dk

 

Socialdemokraterne

Joan og Søren Wiborg

wiborg@wibo.dk

 

Vallensbæk Kano og Kajak Club

Niels Tønnesen

info@vkkc.dk

 

FOU / Vallensbæk Rulleskøjteklub

Karin Gudbergsen

kpgudbergsen@gmail.com

 

FOU / Vallensbæk Svømmeklub

Carl Eltorp

ce@vi39swim.dk

 

Kontakt

Sidst opdateret 22.12.2016